http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 21-April-18, 10:33 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've
Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 9:41 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've

Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've
shkojm
Start RUN tani regedit
ne regedit shko
HKEY_CLASSES_ROOT
pasi ta hap kete e lyp fajllin me emer
lnkfile
e hap ket fajll edhe ne anen e djatht shkon e fshin
fajllin me emer "IsSHortcut"
pastaj e lyp fajllin me emer piffile ne te njejten direktori
shko edhe aty e fshin fajllin me emer "IsSHortcut"
dhe pas ristartimit te PC-s do te hiqen shigjetat e vogla te ikonave


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si Me Jav Hjek Shigjeten E vogel Shortcuta've
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2018