http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si me qblloku pc nese keni nderhyrje ne regjistry - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 20-June-18, 2:37 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si me qblloku pc nese keni nderhyrje ne regjistry - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si me qblloku pc nese keni nderhyrje ne regjistry
Si me qblloku pc nese keni nderhyrje ne regjistry
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 9:42 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
do te futeni ne run dhe do te jepni kete komande:
regedt32 dhe ok
pastaj do te shkoni tek hkey_local_machine_users
hapi 2-software
hapi 3-microsoft
hapi 4-windows
hapi 5-policies
dhe me pas to te kontrolloni tek folderat qe do te kene komandat e krijuar nga administratori pastaj do te ndiqni keto hapa:
shembull: CMD-(comand propt)ne qofte se ka vleren 1 atehere eshte i bllokuar dhe beni nje dubel klik dhe vleren 1 do ta ktheni ne 0 dhe ok pastaj jepni logoff dhe do te jete zhbllokuar
keshtu ndiqni dhe hapat e tjera qe doni Kujdes windos registry nuk duhet nderyre ne pjeset e tjera se mund te demtohet sistemi ne menyre te pariparueshme per cdo informacion ose ndihme me lini nje mesazh dhe do ju ndihomoj
me respekt nga ProUniversaL


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si me qblloku pc nese keni nderhyrje ne regjistry
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2018