http://www.bysantral.com/hacked.jpg Shpejto hapjen e Start Menuu - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Tu, 24-April-18, 5:55 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Shpejto hapjen e Start Menuu - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Shpejto hapjen e Start Menuu
Shpejto hapjen e Start Menuu
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 9:47 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Shpejto hapjen e Start Menuu:D

biggrin

Reply with quote
Post Shpejto hapjen e Start Menus
Per ta shpejtuar hapjen e "START" menys duhet qe te kyqemi tek regjister
(para qdo intervenimi ne regjister eshte e domosdoshme qe te bejme nje backup te regjistrit)
shko Start
Run
shkruaj regedit
dhe vazdhdo ok
gjeje kete
HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\
ne anen e djatht te dritares gjeje " MenuShowDelay " kliko dy here mbi te dhe ne dritaren tjeter qe hapet
ndrysho vleren(default eshte 400 ) ne 150 apo me pak

Nese doni ta ktheni si ka qen veproni perseri keshtu veq ne vend te 150 a po si e keni bere ju edhe e beni perseri vleren 400


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Shpejto hapjen e Start Menuu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2018