http://www.bysantral.com/hacked.jpg Krijoni Error Me NotePad - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 18-March-18, 4:23 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Krijoni Error Me NotePad - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Krijoni Error Me NotePad
Krijoni Error Me NotePad
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:49 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Krijoni Error Me NotePad

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend I Demshem Per Pc


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Krijoni Error Me NotePad
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2018