http://www.bysantral.com/hacked.jpg Konfigurimi per Auto-Logon - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 18-March-18, 4:14 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Konfigurimi per Auto-Logon - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Konfigurimi per Auto-Logon
Konfigurimi per Auto-Logon
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 1:00 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Konfigurimi per Auto-Logon

Nese jeni personi i vetem qe perdoreni kompjuterin tuaj dhe deshironi qe sapo te startoni kompjuterin te kyqeni automatikisht, veproni keshtu: Start / Run / "control userpasswords2" - Pa thonjeza
Deselekto User must enter password to use name and password to use this computer


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Konfigurimi per Auto-Logon
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2018