http://www.bysantral.com/hacked.jpg NetMeeTeR - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 21-June-18, 4:47 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main NetMeeTeR - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Programe Aplikative » NetMeeTeR
NetMeeTeR
mhg-crewDate: We, 03-September-08, 10:02 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
NetMeeTeR

Eshte program i mir per matjen e download dhe upload domethan sa e shfrytezon vetem instalojeni dhe ky ju tregon se sa i keni marre per 1 dite edhe per muje edhe per vit eshte i mir une per veti e maj te ngjit edhe qysh pe shoh une ne pc temen po boj download per gjdo dit dikun ka 600mb edhe upload ka 60 70 qaty dikun nejse qe programin merrne

http://www.mefo-shop.de/readerror/NetMeter_v0999beta2.exe

Intel Core 2 duo E6550 2.33 Ghz/Fsb 1333 mhz 4 mb Cache--Overclocked 3.5 Ghz Fsb from 1333 to 2000Mhz
Cooler: ASUS V-NARDO 4 Heatpipes
DDR2-800 Mhz 2GB-Overclocked 1066 mhz
320 GBSamsng16mb cache SATA II 3Gb/s + IDe HDD 80 GB
Gefroce 8600GT DDR3 Overclocked
Monitor:LCD 17 inch asus
DVD-CD-RW Dual Layer
Tastier-Mouse ASUS
PSU CODEGEN 480W Dual 12v
Case: Asus Ventage
OPERATING SYSTEM : Microsoft Windows XP Sp3 GENUINE


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Programe Aplikative » NetMeeTeR
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2018