http://www.bysantral.com/hacked.jpg shqiptarja gjermanja dhe zvicrranja - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 18-March-18, 6:33 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main shqiptarja gjermanja dhe zvicrranja - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » shqiptarja gjermanja dhe zvicrranja
shqiptarja gjermanja dhe zvicrranja
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 5:13 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
ISHIN KAN 3 VAJTZA NE TREN NJE GJERMANE NJE ZVICRANK EDHE NI SHIPTARK DH DUKE SHKUAR RRUGES GJERMANKA E NZJERR PARFIMIN EDHE E QET DO DHE JA BAN MADE IN GERMANIA MAS ANDEJ EDHE ZVICRANKA E QET DHE JA BAN MADE IN SUISS KURSE SHIPTARKA NUK KISH PAS PARFIM DH E LESHON NI PORDH DHE JA BAN MADE IN PASUL ???

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Humor » shqiptarja gjermanja dhe zvicrranja
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2018