Th, 22-August-19, 7:14 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Registration Login
Site menu


Our poll
Rate my site
Total of answers: 162

Main » 2008 » September » 2 » Antivirus XP 2008: me siguri të gabuar
Antivirus XP 2008: me siguri të gabuar
5:52 PM
Antivirus XP 2008: me siguri të gabuar
 
Antivirus XP 2008 jo i preferushem për përdorues të Windowsit.Kriminelet gjithmon e gjejn një zgjidhje se si ti thejn dyert e siguris të nje sistemi operativ, tani e kan parasysh nepërmjet keti Softueri të tejkalojn në data private të përdoruesve të ndryshem.
Një expert nga Avira paralajmron për Antivirus XP dhe thot se nuk është i prefereushem për përdorues të Windows pëshkak se lajmron nonstop për probleme sigurie si dhe ndryshon fotografin e tryzës dhe paralajmron probleme të ndryshme.

Pra largoni dor prej "Antivirus XP 2008" dhe mos e instaloni në kompjuterin tuaj, përshkak Antivirus XP ju bashkangjitet Trojanfamiljes "TR/FakeAlert.". Ky insekt i demshem çerdhë vrime ne Browser apo në programe të vjetra.

Zgjidhje:
Për te hek kët program nga kompjuteri juaj mund të klikoni këtu.
Nëse jeni infektuar me ket dhe nuk keni kurr far zgjidhje mund të pyesni dhe këtu.
Views: 464 | Added by: mhg-crew | Rating: 5.0/1 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

News calendar
«  September 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Search

Site friends
Hacked By Cr4cK3R-LuL! & dj_c0br4Hacked by Cr4cK3R-LuLi & dj_c0br4 Albanian Hackers Zone


Hacked by aHz-CrEw.cH


( Security : 0 My Test :1 Thnx ;)

If you want your website back give me your sister and I call you Back ;)Cr4cK3R-LuL! Says:
Your system has been Fucked (:


Statistics

Copyright MyCorp © 2019