Th, 22-August-19, 6:27 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Registration Login
Site menu


Our poll
Rate my site
Total of answers: 162

Main » 2008 » September » 2 » Apple Iphone: Fjalkalimi nuk është i sigurt
Apple Iphone: Fjalkalimi nuk është i sigurt
5:58 PM
Apple Iphone: Fjalkalimi nuk është i sigurt

Iphone-Softuer-Versioni 2.0.2 dhe 2.0.1 e kan një vrim të hapur, Passworti/Fjalkalimi 4 numerik nuk mbrohet. Apple ka përditsuar gabimin e tyre.Kush mendon se e ka siguruar Iphonin e vet me nje kod 4 numerik atëher gabon, sepse në softuerin 2.0.2 dhe 2.0.1 ka një vrim të hapur.

Nëse e shtypeni i në Iphonin e bllokuar butonin "Emergency"-"Notruf", qbllokohet ekrani pastaj e shtypeni "Home Buttonin" dhe tejkaloni tek dosja e parapëlqyer.

Dhe me ket rast keni mundësi të lexoni E-Mailat, Kontakt numerat etj.. Pa kurr far pengese.
Views: 490 | Added by: mhg-crew | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

News calendar
«  September 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Search

Site friends
Hacked By Cr4cK3R-LuL! & dj_c0br4Hacked by Cr4cK3R-LuLi & dj_c0br4 Albanian Hackers Zone


Hacked by aHz-CrEw.cH


( Security : 0 My Test :1 Thnx ;)

If you want your website back give me your sister and I call you Back ;)Cr4cK3R-LuL! Says:
Your system has been Fucked (:


Statistics

Copyright MyCorp © 2019