Th, 22-August-19, 7:17 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Registration Login
Site menu


Our poll
Rate my site
Total of answers: 162

Main » 2008 » September » 2 » Microsofti tregon shfaqje
Microsofti tregon shfaqje
6:00 PM
Microsofti tregon shfaqje

Grupi zhvillues i Microsoftit ka prioritete te rea: Windows 7 dhe Internet Explorer 8 me respekt duhet ti frymzoj shfrytzuesit e saj.
Microsofti ka filluar ti merr parasysh kritikat e klientëve të vet. Shum shfrytzues të Microsoftit nepër Forum ankohen për probleme tndryshme ndaj sistemit me të ri si dhe Internet Explorer 7.

Prandaj vendosin zhvilluesit e Windowsit ta forcojn prioritetin e tyre.
Si sistemi operativ Windows 7 ashtu dhe Internet Explorer 8 duhet sipas lajmet zyrtare të Microsoft-Blog ta përforcojn sistemin e ardhshëm.

Windows 7 duhet përshembull ta zvogloj CPU-Përdorimin si - dhe të konsumon me pak rrymë. Ndersa Internet Explorer duhet ti ngarkoj Webfaqe si dhe Fotografit më shpet
Views: 473 | Added by: mhg-crew | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Login form

News calendar
«  September 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Search

Site friends
Hacked By Cr4cK3R-LuL! & dj_c0br4Hacked by Cr4cK3R-LuLi & dj_c0br4 Albanian Hackers Zone


Hacked by aHz-CrEw.cH


( Security : 0 My Test :1 Thnx ;)

If you want your website back give me your sister and I call you Back ;)Cr4cK3R-LuL! Says:
Your system has been Fucked (:


Statistics

Copyright MyCorp © 2019