http://www.bysantral.com/hacked.jpg New New Sxe Hack 6.4 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 13-August-20, 6:04 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main New New Sxe Hack 6.4 - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Conterstrike » New New Sxe Hack 6.4
New New Sxe Hack 6.4
mhg-crewDate: We, 03-September-08, 10:17 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
New New Sxe Hack 6.4

Lexoje Para se e shkarkon:
Dosja qe e shkarkoni me poshte mund te permbaje virusa te ndyrshem qe mund ti sjellin dem te konsiderueshem kompjuterit juaj,ne nuk marrim asnje pergjegjsi per prishjen e kompjuterin te juaj.

Stafi i ASC-FORUM

Tutorial si ta rregullojme: Nga Unikkatil Greshnica

1. Merre sXe oWned dhe dergoje te follderi i sxe injcted 6.4
2. Merre Cs Cheat dhe dergoje ne Valve hape edhe kliko install cheat
3. Hape sXe oWned edhe Kliko "-Desabilitar sXe-I-"
4. Hape Sxe Injected 6.4
5. Prit disa sekonda derisa ta qes "sxe ownage by plastike"

Linku vjen eksluzivisht vetem per AscForum sa ta uplodoj.

SHKARKOJE:

www.rapidshare.com/files/142002036/Sxe_Hack_6.4_up loaded_bY_Unikkatil_Greshnica_per_www.asc-hack.ch.rar.html

ose

www.4shared.com/file/61424173/885bab2d/Sxe_Hack_64 _uploaded_bY_Unikkatil_Greshnica_per_wwwasc-hackch.html

ose

http://www.mediafire.com/?gstbuu92ryd


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Conterstrike » New New Sxe Hack 6.4
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020