http://www.bysantral.com/hacked.jpg ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 25-September-21, 3:20 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
RRegulloja e forumit
 ForumThreadsRepliesUpdates
RRegullat e forumit
1 0 Mo, 25-August-08, 4:52 PM
Thread: RRegullat e Forumit
Posted by: mhg-crew
Laj Mrimet e forumit
1 0 Tu, 02-September-08, 5:14 PM
Thread: Lajmrim
Posted by: mhg-crew
Pytje |Kerkesa| Ndihm| Bisedime
2 1 Th, 23-October-08, 5:25 PM
Thread: ndihmë
Posted by: mhg-crew
Prezantohu ne forum
Pasi të regjistroheni në forum duhet patjetër të prezentoheni këtu duke dhënë disa informata të shkurtëra mbi veten e juaj.
42 15 We, 15-October-08, 10:28 PM
Thread: Ju pershendet t'gjithve ...
Posted by: Eminent
Kerkesat ( Programe , Lojra , Crack&Serials,Patch
Ketu mund ti boni kerkesat per Lojra, Programe, Crack&Serials,Patch.
0 0 No posts

Zona e Ofertave ne Mhg-crew
 ForumThreadsRepliesUpdates
Mhg-crew Oferta Free
Ne kete forum do te gjeni gjithcka free vetem duhet qe te jeni aktiv dhe ti plotesoni kushtet e ofertave.
7 3 We, 15-October-08, 10:30 PM
Thread: Domain .net.ms .de.vu etc
Posted by: Eminent
Premium Oferta | Buisness
Ketu do te mund te beni oferta te ndryshme me para.
1 0 Su, 28-September-08, 11:37 AM
Thread: Rapidshare Premium account
Posted by: megi

Forumet kryesore
 ForumThreadsRepliesUpdates
Conterstrike
9 2 We, 03-September-08, 10:18 PM
Thread: Per KRijimin E Serverit
Posted by: mhg-crew
Turials & Mesime
71 2 Th, 02-October-08, 0:16 AM
Thread: Perdor Gmail account Si Hard...
Posted by: mhg-crew
Interneti dhe Teknologjia
Ne kete forum do te gjeni te gjitha te rejat nga interneti dhe teknologjia.
31 1 Mo, 29-September-08, 9:10 PM
Thread: Interneti mbetet pa IP adres...
Posted by: mhg-crew
Programe Aplikative
ktu po stoni te gjitha programe te ndryshme
147 3 We, 01-October-08, 9:44 AM
Thread: Photo Mosaique
Posted by: doni_hack
E books & Turiale
21 1 Tu, 30-September-08, 6:58 PM
Thread: Harry Potter and the Order o...
Posted by: mhg-crew
Games
Ktu postoni lojrat
7 4 Su, 16-October-16, 4:33 PM
Thread: Открытие бездонатного сервер...
Posted by: bioware73
Filam shqip
Ktu postoni filma shqip te gatshem per shkarkim
2 0 Fr, 29-August-08, 7:14 PM
Thread: Wrong Turn 1 film ne te cil...
Posted by: mhg-crew
Hacking
9 1 Su, 28-September-08, 11:30 PM
Thread: kaHt2.exe Download Now
Posted by: Besiana
Sistemi Operativ Windows
7 0 Fr, 29-August-08, 8:50 PM
Thread: Windows ne SHqip
Posted by: mhg-crew
Sistemi operativ Linux
2 0 Fr, 29-August-08, 8:57 PM
Thread: Disa Linux Kommanda Për Ndi...
Posted by: mhg-crew
Mobil & Tv
57 0 Sa, 06-September-08, 1:37 PM
Thread: 428 Games For Mobile Phones
Posted by: mhg-crew
Free Calls
Ktu postoni Te gjitha programet te cilat sherbejn per te thirrur fals ne tel
2 1 Mo, 29-September-08, 8:10 PM
Thread: Nji Porgram Ku Mundeni Me Th...
Posted by: mhg-crew
Free Sms
ktu postoni Programe t faqet prej te cilave mund te dergojm sms falas.
7 0 Sa, 27-September-08, 10:02 PM
Thread: Free -< Sms >- Falas
Posted by: mhg-crew
Programe shqip
Ketu mund te gjeni dhe postoni
7 1 Su, 28-September-08, 7:17 PM
Thread: Win rar shqip
Posted by: Sabri
Antivirus Speyware
19 2 Mo, 29-September-08, 1:04 PM
Thread: McAfee Total Protection 2008...
Posted by: loni_pato
Parneret Ton
6 0 Tu, 30-September-08, 1:55 AM
Thread: www.et-adi.ch
Posted by: electro

Multimedia & Desing
 ForumThreadsRepliesUpdates
Vbulletin
7 0 Su, 28-September-08, 4:57 PM
Thread: Titanux-Vbulletini Templates
Posted by: mhg-crew
Mp3 shqip & Anglisht
9 0 Su, 28-September-08, 6:33 PM
Thread: Ketu postoni-Tekstet e kengeve
Posted by: dj_cobr4
Abume shqip & Anglisht
27 0 Tu, 30-September-08, 12:17 PM
Thread: Dj Labi ft.Tingulli 3nt & Dj...
Posted by: mhg-crew
Video Klipe shqip
12 0 Sa, 27-September-08, 8:44 PM
Thread: MEDA - As Mir As Keq
Posted by: mhg-crew
Video Klipe Anglisht
0 0 No posts
Wallpapers & Icons
0 0 No posts
Fonts
7 0 Sa, 30-August-08, 0:42 AM
Thread: Most Expensive Fonts
Posted by: dardnhack
Dizajne nga ju
0 0 No posts
3Gp Video
Ketu postoni video klipe ne formati 3gp.
1 0 Sa, 27-September-08, 8:53 PM
Thread: Disa Klipe te medes ne forma...
Posted by: mhg-crew
Ndegjo Muzik
Ndegjo muzik online
2 0 Mo, 29-September-08, 0:25 AM
Thread: Labinot Tahiri I verber pa ty
Posted by: mhg-crew
Shiko Video Klipe
Ketu shikoni Video Klipe
2 0 Mo, 29-September-08, 1:05 PM
Thread: Ciljeta - Do ti do
Posted by: loni_pato
Desing
ktu postoni per Templates/Scripts, Vbulletin Templates, Phpbb Templates, Scripts, Joomla Templates, Xoops Templates, Wallpapers & Icons, Fonts, Dizanje Nga Ju
1 0
Thread:
Posted by:


Sport
 ForumThreadsRepliesUpdates
Futboll
23 1 Mo, 29-September-08, 11:09 AM
Thread: Ancelotti: Kemi tejkaluar pe...
Posted by: dj_cobr4
Basketboll
5 0 Su, 28-September-08, 4:41 PM
Thread: MIAMI HEAT MPOSHTI BOSTON-in
Posted by: mhg-crew
Sportet e tjera
ktu postoni per sportet e tjera si tenisi volejbolli hendbolli golfi etj...
6 0 Tu, 30-September-08, 9:54 AM
Thread: Singapor, fiton Alonso, zhge...
Posted by: mhg-crew

Chat Programe
 ForumThreadsRepliesUpdates
Msn messenger
Gjithcka rreth msn messenger. HACK MSN,YAHOO,GMAIL .
80 1 Su, 07-September-08, 12:35 PM
Thread: fshi messengerin e vjeter ng...
Posted by: mhg-crew
Yahoo messenger
Gjithcka mbi yahoo messenger.
1 0 Mo, 25-August-08, 5:50 PM
Thread: Yahoo Messenger 9.0.0.797
Posted by: mhg-crew
mIRC
Gjithcka qe ka te beje me mIRC.
7 0 Sa, 30-August-08, 0:05 AM
Thread: Installimi i UnrealIRCD !!
Posted by: mhg-crew
Skype, AOL, AIM, ICQ etj
Gjithcka qe ka te beje me Skype, AOL, AIM, ICQ etj
1 0 Mo, 25-August-08, 5:52 PM
Thread: Skype 3.8
Posted by: mhg-crew

Diskutime shoqrore
 ForumThreadsRepliesUpdates
Humor
Ne kete forum nuk do te pushoni se qeshuri nga barcoletat e ndryshme humoristike si dhe gjera te tjera humoristike.
19 4 Mo, 29-September-08, 10:05 PM
Thread: Spitali i thotë plakut 71-vj...
Posted by: mhg-crew
Vip \ Yjet
Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth V.I.P-ave te huaj dhe shqiptar,
2 0 Mo, 29-September-08, 9:14 PM
Thread: Elvana Gjata: Kapen mat me F...
Posted by: mhg-crew
Dashuri
Kjo teme eshte dedikuar dashurise pa te cilen nuk ka edhe jete...Ketu mund te hapni tema te ndryshme dedikuar dashurise.
11 0 Mo, 29-September-08, 12:37 PM
Thread: Poezi dashurie
Posted by: dj_cobr4
Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota
Ketu do te gjeni lajmet me te fundit nga vendi bota dhe rajoni.
32 0 Mo, 29-September-08, 9:11 PM
Thread: Mesazhe urimi me rastin e Ba...
Posted by: mhg-crew
Bisede e Lire
Ketu mund te hapni cfare teme te doni ju vetem duhet qe t'ju permbaheni rregullave te forumit.
3 0 Tu, 30-September-08, 9:08 AM
Thread: Urime festa e Fiter Bajramit
Posted by: mhg-crew
Kuriozitete
Ketu do te gjeni shume kuriozitete qe kane te bejne me jeten e perditeshme.
106 11 Mo, 29-September-08, 10:02 PM
Thread: 3 Vdekjet Me te Quditshme Ne...
Posted by: mhg-crew
Psikologji
16 4 We, 03-September-08, 6:11 PM
Thread: Test-CFARE JENI KUR U KAP KR...
Posted by: mhg-crew
Matmatik
8 0 Su, 28-September-08, 1:53 PM
Thread: Matematika Diskrete
Posted by: mhg-crew
Gjeografi
46 6 Su, 07-September-08, 4:45 PM
Thread: Zbulohet liqeni i p?rb?r? ng...
Posted by: mhg-crew
histori
49 119 Th, 04-September-08, 8:24 PM
Thread: SHQIPËRIA NË PERANDORINË BIZ...
Posted by: mhg-crew

Berllogu Vjetersira
 ForumThreadsRepliesUpdates
Shporta e riciklimit
ketu do te barten temat te cilat nuk funksionojn
3 1 Mo, 29-September-08, 0:16 AM
Thread: [audio]http://www.4shared.com/file/50701272/1e68f849/Bim_Bim
Posted by: mhg-crewAdditional information
Visitors: 0  (members - 0, guests - 0)
All-time high attendance 89 reached on Mo, 7:56 PM, 02-September-13.
Forum statistics
Total of 1010 threads created, which have 228 replies.
104 members registered. Greetings to our new member KennyMen.

Copyright MyCorp © 2021