http://www.bysantral.com/hacked.jpg Diskutime shoqrore - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 15-May-21, 11:17 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Diskutime shoqrore - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore
Diskutime shoqrore
 ForumThreadsRepliesUpdates
Humor
Ne kete forum nuk do te pushoni se qeshuri nga barcoletat e ndryshme humoristike si dhe gjera te tjera humoristike.
19 4 Mo, 29-September-08, 10:05 PM
Thread: Spitali i thotë plakut 71-vj...
Posted by: mhg-crew
Vip \ Yjet
Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth V.I.P-ave te huaj dhe shqiptar,
2 0 Mo, 29-September-08, 9:14 PM
Thread: Elvana Gjata: Kapen mat me F...
Posted by: mhg-crew
Dashuri
Kjo teme eshte dedikuar dashurise pa te cilen nuk ka edhe jete...Ketu mund te hapni tema te ndryshme dedikuar dashurise.
11 0 Mo, 29-September-08, 12:37 PM
Thread: Poezi dashurie
Posted by: dj_cobr4
Lajme nga Vendi , Rajoni dhe Bota
Ketu do te gjeni lajmet me te fundit nga vendi bota dhe rajoni.
32 0 Mo, 29-September-08, 9:11 PM
Thread: Mesazhe urimi me rastin e Ba...
Posted by: mhg-crew
Bisede e Lire
Ketu mund te hapni cfare teme te doni ju vetem duhet qe t'ju permbaheni rregullave te forumit.
3 0 Tu, 30-September-08, 9:08 AM
Thread: Urime festa e Fiter Bajramit
Posted by: mhg-crew
Kuriozitete
Ketu do te gjeni shume kuriozitete qe kane te bejne me jeten e perditeshme.
106 11 Mo, 29-September-08, 10:02 PM
Thread: 3 Vdekjet Me te Quditshme Ne...
Posted by: mhg-crew
Psikologji
16 4 We, 03-September-08, 6:11 PM
Thread: Test-CFARE JENI KUR U KAP KR...
Posted by: mhg-crew
Matmatik
8 0 Su, 28-September-08, 1:53 PM
Thread: Matematika Diskrete
Posted by: mhg-crew
Gjeografi
46 6 Su, 07-September-08, 4:45 PM
Thread: Zbulohet liqeni i p?rb?r? ng...
Posted by: mhg-crew
histori
49 119 Th, 04-September-08, 8:24 PM
Thread: SHQIPËRIA NË PERANDORINË BIZ...
Posted by: mhg-crew

Copyright MyCorp © 2021