http://www.bysantral.com/hacked.jpg histori - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:12 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main histori - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » histori
Filter by:
histori
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
SHQIPËRIA NË PERANDORINË BIZANTINE(SHEK. V - X) 1 2851 mhg-crew 04-September-08, 8:24 PM
Posted by: mhg-crew
SHQIPËRIA NË PERANDORINË BIZANTINE (SHEK. V - X) 2 696 mhg-crew 04-September-08, 8:22 PM
Posted by: mhg-crew
ILIRIA NË PERIUDHËN E ZGJERIMIT DHE TË RËNIES Se Perandorise 2 782 mhg-crew 04-September-08, 8:20 PM
Posted by: mhg-crew
QËNDRESA E ILIRËVE KUNDËR PUSHTUESVE ROMAKË 1 592 mhg-crew 04-September-08, 8:17 PM
Posted by: mhg-crew
MBRETËRIA E DARDANISË 1 644 mhg-crew 04-September-08, 8:15 PM
Posted by: mhg-crew
SHTETI ILIR - FUQI MESDHETARE. LUFTËRAT KUNDËR ROMËS 2 620 mhg-crew 04-September-08, 8:14 PM
Posted by: mhg-crew
SHTETI I EPIRIT 2 638 mhg-crew 04-September-08, 8:11 PM
Posted by: mhg-crew
SHTETET ILIRE 3 589 mhg-crew 04-September-08, 8:08 PM
Posted by: mhg-crew
LINDJA DHE FORMIMI I BASHKËSISË PRIMITIVE 2 778 mhg-crew 04-September-08, 8:05 PM
Posted by: mhg-crew
Iliret 0 546 mhg-crew 04-September-08, 8:01 PM
Posted by: mhg-crew
Fitoret e para ushtarake (1444-1447) 0 594 mhg-crew 04-September-08, 8:00 PM
Posted by: mhg-crew
Konflikti me Venedikun (1447-1448) 0 574 mhg-crew 04-September-08, 7:59 PM
Posted by: mhg-crew
Paqja me Venedikun (tetor 1448) 0 582 mhg-crew 04-September-08, 7:58 PM
Posted by: mhg-crew
Përpjekjet për çlirimin e viseve jugperëndimore në bashkëpun 0 743 mhg-crew 04-September-08, 7:57 PM
Posted by: mhg-crew
Nje rrefenje e panjohur per Gjergj Kastriotin! 0 732 mhg-crew 04-September-08, 7:56 PM
Posted by: mhg-crew
Fakte te reja mbi 28 Nentorin 0 731 mhg-crew 04-September-08, 7:55 PM
Posted by: mhg-crew
Origjina e Emrit KOSOVË 0 677 mhg-crew 04-September-08, 7:51 PM
Posted by: mhg-crew
Prekazi dhe psikologjia e flijimit per atdheun! 0 668 mhg-crew 04-September-08, 7:45 PM
Posted by: mhg-crew
HISTORIA E KRYEQYTETIT TE SHQIPERISE TIRANA 0 585 mhg-crew 04-September-08, 7:44 PM
Posted by: mhg-crew
Ismail Qemali 0 457 mhg-crew 04-September-08, 7:43 PM
Posted by: mhg-crew
Adem Jashari dhe koincidenca e 28 Nentorit! 0 582 mhg-crew 04-September-08, 7:42 PM
Posted by: mhg-crew
Rozafa - gruaja e murosur 0 1155 mhg-crew 04-September-08, 7:40 PM
Posted by: mhg-crew
Gratë dëshmore që ranë në luftë 2 1833 mhg-crew 04-September-08, 6:51 PM
Posted by: mhg-crew
Mbreteria Dardane 4 632 mhg-crew 04-September-08, 6:43 PM
Posted by: mhg-crew
SHTETET ILIRE 0 590 Arlindi_17 04-September-08, 6:30 PM
Posted by: Arlindi_17
Rilindja Kombtare 36 3832 buli_17 04-September-08, 6:23 PM
Posted by: Arlindi_17
Pushtimet e para osmane në Evropë 1 560 buli_17 04-September-08, 5:37 PM
Posted by: buli_17
Krijimi i Mbretërisë Dardane 0 561 buli_17 04-September-08, 5:35 PM
Posted by: buli_17
Jeta dhe veprimtaria e Gjergj Kastriotit-Skënderbeut 0 797 buli_17 04-September-08, 5:34 PM
Posted by: buli_17
Interviste Fatos Lubonjes 3 1048 buli_17 04-September-08, 5:31 PM
Posted by: buli_17
Plaku që nderohej nga Zogu e Enveri. 1 911 buli_17 04-September-08, 5:24 PM
Posted by: buli_17
Historia E Matit 8 2551 buli_17 04-September-08, 5:22 PM
Posted by: buli_17
Etrusket 0 947 buli_17 04-September-08, 5:11 PM
Posted by: buli_17
Qëndresa e çetave të Golemit, Nivicës e Kolonjës kundër grek 6 2346 buli_17 04-September-08, 5:10 PM
Posted by: buli_17
AMAZONAT SHQIPTARE te 1787 2 1028 buli_17 04-September-08, 5:04 PM
Posted by: buli_17
Himarjotet e 1759, Një letër perandoreshës Elizabeta Petrovn 0 460 buli_17 04-September-08, 4:19 PM
Posted by: buli_17
Rrëzimi i diktaturës komuniste sipas shtypit perëndimor 15 1135 buli_17 04-September-08, 4:17 PM
Posted by: buli_17
Ahmet ZOGU 1895-1961 0 528 buli_17 04-September-08, 4:04 PM
Posted by: buli_17
Besimet fetare 7 633 buli_17 04-September-08, 3:58 PM
Posted by: buli_17
Himni Kombetar 3 1058 buli_17 04-September-08, 3:51 PM
Posted by: buli_17
Roli Historik I Demonstratave Shqiptare Të Vitit 1968 2 1169 buli_17 04-September-08, 3:48 PM
Posted by: buli_17
Qarku I Prizrenit Ne Vitin 1919 2 1142 buli_17 04-September-08, 3:44 PM
Posted by: buli_17
Historia mbi udhëheqësin e panjohur Gjin Marku-n 3 1670 buli_17 04-September-08, 3:39 PM
Posted by: buli_17
ATLLASI HISTORIKË, Iliria nder shekuj... 0 680 buli_17 04-September-08, 3:37 PM
Posted by: buli_17
Prishtina (komuna) 0 814 buli_17 04-September-08, 3:36 PM
Posted by: buli_17
Shteti Dardan 2400 vjet më parë (r) 0 585 buli_17 04-September-08, 3:34 PM
Posted by: buli_17
Familjet E Medha 8 1454 buli_17 04-September-08, 3:31 PM
Posted by: buli_17
Gjergj Kastrioti Skenderbeu dhe Nentori i I 0 448 buli_17 04-September-08, 3:26 PM
Posted by: buli_17
Shqipetaret ne Luften Amerikano-Vietnameze 0 961 buli_17 Today, 6:12 PM
Posted by: buli_17
This forum has 49 threads. 49 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies

Copyright MyCorp © 2020