http://www.bysantral.com/hacked.jpg Kuriozitete - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Su, 16-May-21, 0:10 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Kuriozitete - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete
Filter by:
Kuriozitete
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
3 Vdekjet Me te Quditshme Ne Botë 0 2765 mhg-crew 29-September-08, 10:02 PM
Posted by: mhg-crew
"ATLANTIS" në Dubai, hoteli më luksoz në botë (FOTO) 0 791 mhg-crew 29-September-08, 9:59 PM
Posted by: mhg-crew
Ndërtesa më e lartë në Botë - World Financial Centre (SWFC) 0 1017 mhg-crew 29-September-08, 9:55 PM
Posted by: mhg-crew
Kuriozitet ShiKo 0 1220 mhg-crew 29-September-08, 9:53 PM
Posted by: mhg-crew
Gjermani, shndërrojnë burgun në hotel (FOTO) 0 806 mhg-crew 29-September-08, 9:51 PM
Posted by: mhg-crew
Shkrep 5 plumba në kokë për tu vetëvrarë, mbijeton! 0 716 mhg-crew 29-September-08, 9:47 PM
Posted by: mhg-crew
Villat në "Sicili" shiten për vetëm - 1 EURO 0 698 mhg-crew 29-September-08, 9:34 PM
Posted by: mhg-crew
Të jetosh në një shtëpi e ndërtuar përmbysur (FOTO) 0 769 mhg-crew 29-September-08, 9:29 PM
Posted by: mhg-crew
Burri e zë gruan e tij në krevat me priftin e lagjes 0 778 mhg-crew 29-September-08, 9:26 PM
Posted by: mhg-crew
Ministri kërkon ndalimin veshjes së mini-fundeve 0 707 mhg-crew 29-September-08, 9:25 PM
Posted by: mhg-crew
Një italiane e shet virgjërinë e saj për 2 milionë dollarë 0 707 mhg-crew 29-September-08, 9:24 PM
Posted by: mhg-crew
Romeo dhe Xhulieta vdesin duke bë dashuri në hekurudhë 0 698 mhg-crew 29-September-08, 9:22 PM
Posted by: mhg-crew
Qeni del dëshmitar në gjyqin për vrasje 0 795 mhg-crew 29-September-08, 9:20 PM
Posted by: mhg-crew
Policia ndërpret martesën të marrë në pyetje nusen e dhëndri 0 717 mhg-crew 29-September-08, 9:20 PM
Posted by: mhg-crew
Portieri gjen lumturinë me gruan e 25-të 0 679 mhg-crew 29-September-08, 9:19 PM
Posted by: mhg-crew
Gjobitet 700 paund se nxjerr plehrat ditën e gabuar 0 670 mhg-crew 29-September-08, 9:19 PM
Posted by: mhg-crew
Reklama e “Vodafonit” ndalohet se është shumë e shpejtë 0 2314 mhg-crew 29-September-08, 9:18 PM
Posted by: mhg-crew
Të zotëve të shtëpive u ndalohet të parkojnë në rrugica 0 634 mhg-crew 29-September-08, 9:17 PM
Posted by: mhg-crew
Prej nëntë vitesh mban gjilpërën e kirurgut në stomak 0 579 mhg-crew 29-September-08, 9:16 PM
Posted by: mhg-crew
Kush shkon ne shtrat heret, ka rezultate me te mira ne shkol 1 612 mhg-crew 28-September-08, 7:13 PM
Posted by: Sabri
nejriu Pa Zemer !! 0 690 mhg-crew 27-September-08, 2:56 PM
Posted by: mhg-crew
Pubi dhe keshtjella me te njejten emer, ngaterrohet porosia 0 640 mhg-crew 27-September-08, 2:54 PM
Posted by: mhg-crew
Ultrazëri parashikon sëmundjet e zemrës 0 728 mhg-crew 27-September-08, 2:51 PM
Posted by: mhg-crew
Pasaportat biometrike, është i mundur falsifikimi i tyre. 0 578 mhg-crew 27-September-08, 2:51 PM
Posted by: mhg-crew
Si u krijua universi? Nis rrezatimi i pare me therrmija atom 0 1116 mhg-crew 27-September-08, 2:49 PM
Posted by: mhg-crew
Përdorimi i Botox i rrezikshëm 0 674 mhg-crew 27-September-08, 2:47 PM
Posted by: mhg-crew
Të gjithë duhet të marrin aspirinë 0 606 mhg-crew 27-September-08, 2:46 PM
Posted by: mhg-crew
Aroma tregon kancerin 0 615 mhg-crew 27-September-08, 2:46 PM
Posted by: mhg-crew
Gjumi dhe mosha 0 616 mhg-crew 27-September-08, 2:44 PM
Posted by: mhg-crew
Ikën nga gruaja, shkon në burg 0 606 mhg-crew 09-September-08, 5:39 PM
Posted by: mhg-crew
Katërvjeçari në rehabilitim për shkak të varësisë ndaj duhan 0 765 mhg-crew 09-September-08, 5:37 PM
Posted by: mhg-crew
Bllokohet në tualet lëvizës 0 691 mhg-crew 09-September-08, 5:36 PM
Posted by: mhg-crew
"Ju shpall majmun dhe grua"! 0 593 mhg-crew 08-September-08, 3:51 PM
Posted by: mhg-crew
Si t’i "detyrojmë" zorrët të punojnë mirë? 0 635 mhg-crew 03-September-08, 10:51 PM
Posted by: mhg-crew
Mënyra të reja për të "djegur" dhjamin e tepërt 0 656 mhg-crew 03-September-08, 10:47 PM
Posted by: mhg-crew
10 arsye PËR dhe KUNDËR pilulës 0 622 mhg-crew 03-September-08, 10:46 PM
Posted by: mhg-crew
Dhimbja e zemrës së gruas: e fshehtë dhe e heshtur 0 636 mhg-crew 03-September-08, 10:45 PM
Posted by: mhg-crew
Vitamina C për të gjithë 0 678 mhg-crew 03-September-08, 10:44 PM
Posted by: mhg-crew
Hipertensioni arterial: Si ta kontrolloni? 0 726 mhg-crew 03-September-08, 10:43 PM
Posted by: mhg-crew
A e dini se........... 0 618 mhg-crew 03-September-08, 10:43 PM
Posted by: mhg-crew
Bebe gjigante në Kolumbi 0 617 mhg-crew 03-September-08, 10:42 PM
Posted by: mhg-crew
Brokoli mbron enët e gjakut 0 639 mhg-crew 03-September-08, 10:41 PM
Posted by: mhg-crew
Qumështi i mbron muskujt 0 613 mhg-crew 03-September-08, 10:40 PM
Posted by: mhg-crew
Vitamina D dhe fraktura e legenit 0 719 mhg-crew 03-September-08, 10:40 PM
Posted by: mhg-crew
Meshkujt nuk i shqetëson mbipesha 0 611 mhg-crew 03-September-08, 10:39 PM
Posted by: mhg-crew
Pёrtypja e çamçakëzëve e dobishme edhe pёr zorrёt 0 652 mhg-crew 03-September-08, 10:38 PM
Posted by: mhg-crew
Kripa e tepert - nje rrezik i madh per shendetin 0 693 mhg-crew 30-August-08, 0:21 AM
Posted by: mhg-crew
Dhelpra vjedh çantën, e ndjek policia 0 704 Meha1990 29-August-08, 9:16 PM
Posted by: Meha1990
Ngordh ujku gomari e qan 0 907 mhg-crew 27-August-08, 2:41 PM
Posted by: mhg-crew
Sekretet e ndërgjegjes 0 800 mhg-crew 27-August-08, 2:40 PM
Posted by: mhg-crew
This forum has 106 threads. 50 threads displayed.
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies

Copyright MyCorp © 2021