http://www.bysantral.com/hacked.jpg Gjermani, shndërrojnë burgun në hotel (FOTO) - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 2:21 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Gjermani, shndërrojnë burgun në hotel (FOTO) - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Gjermani, shndërrojnë burgun në hotel (FOTO)
Gjermani, shndërrojnë burgun në hotel (FOTO)
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:51 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Gjermani, shndërrojnë burgun në hotel (FOTO)

Burgu i ndërtuar më vitin 1867 në qytetin gjerman të Kaiserslautern është adaptuar në hotel. Mysafirëve në dispozicion u janë vënë 57 dhoma dhe një mini-bar me emër simbolil ‘’Behind Bars’’ (pas grilave). Hoteli i ashtuquajtur Alcatraz nuk mundë të lavdërohet për luksoz, por pronarët kreativ mysafirëve ju ofrojnë kënaqësi për ta mbajtur mend – fjetje në dhomat e burgut dhe uniforma të të burgosurve.

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Gjermani, shndërrojnë burgun në hotel (FOTO)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021