http://www.bysantral.com/hacked.jpg Reklama e “Vodafonit” ndalohet se është shumë e shpejtë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:42 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Reklama e “Vodafonit” ndalohet se është shumë e shpejtë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Reklama e “Vodafonit” ndalohet se është shumë e shpejtë
Reklama e “Vodafonit” ndalohet se është shumë e shpejtë
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:18 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Reklama e “Vodafonit” ndalohet se është shumë e shpejtë

Një reklamë radiofonike për “Vodafone” është ndaluar pasi rojtarët e industrisë së reklamave thonë se ajo lexohet me shumë shpejtësi. Reklama për paketën e telefonatave të pakufizuara, mesazhet me tekst dhe hyrja në internet përfundojnë me zërin e një gruaje që e thotë gjithë në më pak se tetë sekonda. Autoriteti i Standardeve të Reklamave ka marrë një ankesë nga një dëgjues, i cili thotë se informacioni është dhënë me të shpejtë dhe është e pamundur të kuptohet.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Reklama e “Vodafonit” ndalohet se është shumë e shpejtë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021