http://www.bysantral.com/hacked.jpg Romeo dhe Xhulieta vdesin duke bë dashuri në hekurudhë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:56 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Romeo dhe Xhulieta vdesin duke bë dashuri në hekurudhë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Romeo dhe Xhulieta vdesin duke bë dashuri në hekurudhë
Romeo dhe Xhulieta vdesin duke bë dashuri në hekurudhë
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:22 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Romeo dhe Xhulieta vdesin duke bë dashuri në hekurudhë

Një çift duke bë dashuri në hekurudhat e regjionit turistik të Mpumalanga, të Afrikës së Jugut, janë shtypur nga rrotat e trenit dhe si pasojë kanë gjetur vdekjen e menjëhershme. Zëdhënësi i policisë së rajonit ka thënë se fatkeqësia ka ndodhur ditën e premte përgjatë mbrëmjes, ndërsa të dashuruarit e pafat ende janë të paidentifikuar. Policia apelon deri te familjarët dhe të afërmit që t’i ndihmojnë në identifikimin e të vdekurve dhe mbylljes së rastit. Thuhet se çifti ka injoruar paralajmërimet e rojës së sigurisë që të largohen nga stacioni i lëshuar, me që vjen treni. ‘’Ato vetëm vazhduan me punën e tyre’’, u shpreh ai. Djali vdiq në vendin e ngjarjes, ndërsa partnerja e tij rrugës për në spital. Sipas mediumeve vendi i zgjedhur nga çifti për të bë dashuri është terren lëshuar, pa shtëpi dhe pa automobila.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Romeo dhe Xhulieta vdesin duke bë dashuri në hekurudhë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021