http://www.bysantral.com/hacked.jpg Portieri gjen lumturinë me gruan e 25-të - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:27 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Portieri gjen lumturinë me gruan e 25-të - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Portieri gjen lumturinë me gruan e 25-të
Portieri gjen lumturinë me gruan e 25-të
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:19 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Portieri gjen lumturinë me gruan e 25-të

Një portier nepalez thotë se më në fund ka gjetur lumturinë pas 24 martesash të dështuara. Ramchandra Katuwal, 49-vjeçar nga provinca Khandbari në Sankhuwasava dhe gruaja e 25-të për të, kohët e fundit festuan përvjetorin e shtatë të martesës. Portieri thotë se martesa e tij me Sharadan ka qenë një “udhëtim lumturie”, raporton “BBC”. Dhe për zotin Katuwal, rruga para udhëtimit më të fundit ka qenë e mbushur me pengesa dhe gropa. Në martesën e parë ishte 26-vjeçar. Gjatë 16 viteve martesë, ai thotë se vetëm nëntë prej tyre mban mend me qartësi. Gati të gjitha e kanë tradhtuar apo braktisur.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Portieri gjen lumturinë me gruan e 25-të
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021