http://www.bysantral.com/hacked.jpg Gjobitet 700 paund se nxjerr plehrat ditën e gabuar - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 2:40 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Gjobitet 700 paund se nxjerr plehrat ditën e gabuar - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Gjobitet 700 paund se nxjerr plehrat ditën e gabuar
Gjobitet 700 paund se nxjerr plehrat ditën e gabuar
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:19 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Gjobitet 700 paund se nxjerr plehrat ditën e gabuar


Një grua është urdhëruar të paguajë më shumë se 700 paund, pasi ka lënë koshat e plehrave jashtë një ditë më parë se dita e grumbullimit. Viktoria Clarke, nga rruga Lingard, Stockporti, nxori jashtë tetë qese me plehra dhe i la në trotuar. Gjykata e Stockport e shpalli fajtore për “ndotje” dhe e gjobiti me 350 paund, plus 350 paund për shpenzimet e gjyqit. Zonjusha Clarke refuzoi të paguajë gjobën, por në gjyq u shpall fajtore në mungesë. Një punonjës i grumbullimit thotë: “Po t’i lësh plehrat jashtë ditën e gabuar e gjithë lagjja duket rrëmujë”.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Gjobitet 700 paund se nxjerr plehrat ditën e gabuar
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021