http://www.bysantral.com/hacked.jpg Prej nëntë vitesh mban gjilpërën e kirurgut në stomak - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:53 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Prej nëntë vitesh mban gjilpërën e kirurgut në stomak - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Prej nëntë vitesh mban gjilpërën e kirurgut në stomak
Prej nëntë vitesh mban gjilpërën e kirurgut në stomak
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:16 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Prej nëntë vitesh mban gjilpërën e kirurgut në stomak

Një person nga Groblersdal do të marrë 20 mijë paund dëmshpërblim, pasi kirurgët e spitalit ku u kurua nëntë vite më parë i harruan gjilpërën në stomak. Atëherë ai u transferuar në spitalin “George Mukhari”, në veri të Pretorias, aty ku kreu operacionin. Makeke doli një javë më vonë, por kishte të vjella dhe u kthye në spital në shumë raste të tjera si pacient. Ai ankohej se dhimbjet në bark ishin kaq të forta sa nuk mund të punonte ashtu siç duhej. Megjithatë askush s’ia kishte vënë veshin ankesave të tij.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Prej nëntë vitesh mban gjilpërën e kirurgut në stomak
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021