http://www.bysantral.com/hacked.jpg Një italiane e shet virgjërinë e saj për 2 milionë dollarë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 2:58 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Një italiane e shet virgjërinë e saj për 2 milionë dollarë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Një italiane e shet virgjërinë e saj për 2 milionë dollarë
Një italiane e shet virgjërinë e saj për 2 milionë dollarë
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:24 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Një italiane e shet virgjërinë e saj për 2 milionë dollarë

Rafaela Fiko (20), ish pjesëmarrëse e shout realistik ‘’Big Brother’’, e shet virgjërinë e saj për 2 milion dollarë. Vajza që shumë kohë thotë se është e virgjër, por pak kush e beson për shkak të bukurisë që ka dhe punës si foto-modele. Nëse gjendet një ‘’burrë’’ i duhur për Rafaelën, ajo planifikon me ato para të blej një shtëpi në Romë dhe të studion aktrimin në ndonjërin nga universitetet prestigjioze italiane.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Një italiane e shet virgjërinë e saj për 2 milionë dollarë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021