http://www.bysantral.com/hacked.jpg Bllokohet në tualet lëvizës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:54 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Bllokohet në tualet lëvizës - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Bllokohet në tualet lëvizës
Bllokohet në tualet lëvizës
mhg-crewDate: Tu, 09-September-08, 5:36 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Bllokohet në tualet lëvizës

Ekipet e shpëtimit është dashur të ndajnë përgjysmë një tualet lëvizës, për të shpëtuar burrin i cili u bllokua brenda tij. Autoritetet kanë thënë se mashkulli 31-vjeçar ka përdorë telefonin e tij celular për të thirrur policinë, derisa ishte brenda tualetit.

Policia ka thënë se burri ishte dehur dhe kishte hequr rrobat e tij. Disi, ai kishte arritur të ngatërrohet në rezervuarin e tualetit.

Zëvendëskomisionari i zjarrfikësve të qytetit Lebanon në Pensylvannia, Chris Miller, ka thënë për stacionin televiziv WPMT-TV, "E bëj këtë punë që 21 vjet, dhe kjo është hera e parë që kam shpëtuar dikë të bllokuar në tualet lëvizës".

Policia e ka paditur burrin për dehje publike, por nuk e kanë idenë pse ai ishte në tualet pa rrobat e tij. Sipas policisë, burri nuk ka pësuar lëndime serioze.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Bllokohet në tualet lëvizës
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021