http://www.bysantral.com/hacked.jpg Kuriozitet ShiKo - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:00 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Kuriozitet ShiKo - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Kuriozitet ShiKo
Kuriozitet ShiKo
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:53 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Kuriozitet ShiKo

Gjendet ne akullnajat e Siperis nje i vogel Mamuth pas dhjete mije vjetesh. eshte i gjate rreth 1.30 m dhe peshon 50 Kg, Akulli e ka mbajtur ate komplet pa u demtuar.

Me te vertet shum Ineresant


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Kuriozitet ShiKo
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021