http://www.bysantral.com/hacked.jpg Katërvjeçari në rehabilitim për shkak të varësisë ndaj duhan - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:56 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Katërvjeçari në rehabilitim për shkak të varësisë ndaj duhan - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Katërvjeçari në rehabilitim për shkak të varësisë ndaj duhan
Katërvjeçari në rehabilitim për shkak të varësisë ndaj duhan
mhg-crewDate: Tu, 09-September-08, 5:37 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Katërvjeçari në rehabilitim për shkak të varësisë ndaj duhanit

Një djalosh katërvjeçar ndodhet në rehabilitim në Tajvan pasi ka krijuar varësi ndaj pirjes së cigareve të babait të tij.
Babai, nga qytetit Gaoxiong, ka filluar të dërgojë djemtë e tij, të moshave nëntë e katër, në një qendër rehabilitimi, pasi që i ka zënë duke i vjedhur cigaret e tij.

"Përgjigjja ishte ajo ishte që e pritja, por më e vështira për ta pranuar", ka thënë ai për gazetën kineze China Times.

Djemtë pranuan vjedhjen dhe kanë thënë se e kanë bërë atë sepse mendonin që babai i tyre dukej “cool’ kur pinte duhan.

Katërvjeçari pranoi se ai shtynte vëllain e tij për të huazuar cigare nga shokët e tij të klasës kur nuk arrinin të vidhnin ndonjë nga babai i tyre.

Babai ka filluar t’i dërgojë djemtë e tij në një qendër rehabilituese për t’i shëruar nga varësia ndaj nikotinës. Megjithatë, Qendra e ka kritikuar atë për dështim për t’u trajtuar së bashku me fëmijët.

Doktoresha Xue Guangjie ka thënë se babai ka ardhur vetëm në dy seanca dhe ka shtuar: "Mënyra më e mirë për të larguar një ves të fëmijës është tu paraqesësh atyre një shembull të mirë


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Katërvjeçari në rehabilitim për shkak të varësisë ndaj duhan
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021