http://www.bysantral.com/hacked.jpg Policia ndërpret martesën të marrë në pyetje nusen e dhëndri - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 2:09 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Policia ndërpret martesën të marrë në pyetje nusen e dhëndri - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Policia ndërpret martesën të marrë në pyetje nusen e dhëndri
Policia ndërpret martesën të marrë në pyetje nusen e dhëndri
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:20 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Policia ndërpret martesën të marrë në pyetje nusen e dhëndrin

Policët gjermanë janë më seriozët në punë. Vetëm dje ata insistuan të merrnin në pyetje viktimat e një grabitjeve, edhe pse ajo ishte dita kur ata duhet të martoheshin. Konstance, 34-vjeçare dhe Rocco Zahn, 36-vjeçar nga Glauchau në Saxony, u tërbuan kur policia insistoi të ndërpriste ceremoninë e martesës për të marrë në pyetje çiftin. Një natë më parë, çifti raporti grabitjen e një laptopi dhe dhuratave të martesës nga festa e dhëndrit. “Të gjithë mendonin se ata kishin probleme me policinë kur ceremonia u ndërpre”, thotë një i ftuar.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Policia ndërpret martesën të marrë në pyetje nusen e dhëndri
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021