http://www.bysantral.com/hacked.jpg Burri e zë gruan e tij në krevat me priftin e lagjes - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 2:46 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Burri e zë gruan e tij në krevat me priftin e lagjes - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Burri e zë gruan e tij në krevat me priftin e lagjes
Burri e zë gruan e tij në krevat me priftin e lagjes
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:26 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Burri e zë gruan e tij në krevat me priftin e lagjes

Një 38 vjeçar italian është kthyer më herët nga puna dhe në shtëpi e ka pritur një situatë jo e përditshme. Ai në krevat ka takuar gruan e tij (37) me priftin e lagjes. Burri i zëmëruar, më pas është drejtuar drejt zyrës së kryepriftit në Venecia, ku ka kërkuar shpjegime. Më vonë edhe policia ka intervenuar për të qetësuar burrin e tmerruar. Kryeprifti Angelo Daniel (53) ka pohuar se priftin lokal që lidh kurora, që ka qenë edhe mik i mirë me çiftin, e kanë transferuar në një vend tjetër të kryej shërbesa fetare. Kryeprifti tha se çdo herë e ka respektuar punën e priftit të kurorëzimeve dhe një vepër e keqe nuk mund të ja zhduk të gjitha veprat e mira që ai ka bërë deri tani.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Burri e zë gruan e tij në krevat me priftin e lagjes
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021