http://www.bysantral.com/hacked.jpg Qeni del dëshmitar në gjyqin për vrasje - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 3:09 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Qeni del dëshmitar në gjyqin për vrasje - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Qeni del dëshmitar në gjyqin për vrasje
Qeni del dëshmitar në gjyqin për vrasje
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:20 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Qeni del dëshmitar në gjyqin për vrasje

Një qen me emrin Scooby është bërë kafsha e parë në botë që del si dëshmitar në një gjyq vrasjeje. Kafsha besohet të ketë qenë me të zotin 59-vjeçar kur ajo u gjet e varur në tavanin e apartamentit në Paris. Gjatë seancës dëgjimore, kafsha u lejua në kutinë e dëshmitarëve i shoqëruar nga një veteriner për të parë se si reagonte. Thuhet se ai lehu me të madhe. Qëllimi ishte të vendosej nëse kishte prova të mjaftueshme për të filluar hetimet për vrasje dhe gjykatësi ende nuk e ka marrë vendimin.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Qeni del dëshmitar në gjyqin për vrasje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021