http://www.bysantral.com/hacked.jpg Pubi dhe keshtjella me te njejten emer, ngaterrohet porosia - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:15 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Pubi dhe keshtjella me te njejten emer, ngaterrohet porosia - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Pubi dhe keshtjella me te njejten emer, ngaterrohet porosia
Pubi dhe keshtjella me te njejten emer, ngaterrohet porosia
mhg-crewDate: Sa, 27-September-08, 2:54 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Pubi dhe keshtjella me te njejten emer, ngaterrohet porosia, tifozet pa birra.

Jo të gjithë tifozët britanikë kanë qenë të kënaqur ndërsa kombëtarja luante ndeshjen kundër Kroacisë. Fitorja 1 me 4 i ka lënë disa me fytin ende të thatë bënë të ditur të përditshmet britanike të cilat shtuan se në një pub ka munguar birra. Lajmi që në një pub munguan tifozët e dehur nuk do të kishte bërë aspak bujë sikur 1 mijë litrat e birrës të mos kishin përfunduar tek dera e mbretëreshës Elisabetë.

Fucitë me birrë ishin cuar në kështjellën e Windsorit por më sa duket si rrallë herë rezidenca e mbretëreshës 82-vjecare ka qenë Kështjella e gabuar. Kështjella e Windsorit ishte dhe emri i pubit ku duhej dërguar birra e me sa duket ka mjaftuar për të bërë ngatërresën e për ti dërguar 1 mijë litra mbretëreshës e duke lënë pa pijen e preferuar të britanikëve tifozët e mbledhur në pubin londinez.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Pubi dhe keshtjella me te njejten emer, ngaterrohet porosia
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021