http://www.bysantral.com/hacked.jpg Villat në "Sicili" shiten për vetëm - 1 EURO - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 2:34 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Villat në "Sicili" shiten për vetëm - 1 EURO - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Villat në "Sicili" shiten për vetëm - 1 EURO
Villat në "Sicili" shiten për vetëm - 1 EURO
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:34 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Villat në "Sicili" shiten për vetëm - 1 EURO

Villat në Sicili me pamje ekskluzive nga Mediterani shiten vetëm për 1 euro. Shkaku për këtë është se aj që do të blejë vilën do të bëj restaurim

total të shtëpive të braktisura per 40 vjet.

Kryetari Viktor Sgabri është kujtuar në këtë mënyrë ta renovoj pjesën më të madhe të qytetit sepse numri më i madh i ndërtesave në qytet shkatrohen dhe urgjentisht kanë nevojë për renovim pas tërmetit të vitit 1968 nga i cili janë skaktuar dëme të mëdha materiale ndërsa renovimi i villës kushton 100 mije dollar.

Përvech asaj kryetari mendon se në këtë mënyrë mund të shkaktojë paqë dhe qetësi te banorët. Pronarët do të duhet të renovojnë villat sipas mënyrës dhe arkitekturës së atjeshme.
Mendoj se njerzit që kanë sens për biznes do të shfrytezojnë këtë. Për 1 euro japim villa të cilat do ti rindërtoni dhe ti ktheni në pamjen e parë të tyre-shton kryetari. 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Villat në "Sicili" shiten për vetëm - 1 EURO
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021