http://www.bysantral.com/hacked.jpg Dhelpra vjedh çantën, e ndjek policia - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:18 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Dhelpra vjedh çantën, e ndjek policia - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Dhelpra vjedh çantën, e ndjek policia
Dhelpra vjedh çantën, e ndjek policia
Meha1990Date: Fr, 29-August-08, 9:16 PM | Message # 1
Antar
Group: Users
Messages: 3
Reputation: 0
Status: Offline
Dhelpra vjedh çantën, e ndjek policia

Një dhelpër ka vjedhur një çantë dore dhe me të ka ikur në mal, prandaj pronari është dashur të thërras policinë në ndihmë, ka njoftuar policia e kantonit të Bazelit, në veri të Zvicrës.

Mashkulli i cili po punonte në një tokë publike në afërsi të Bazelit papritmas e ka parë dhelprën se si po ikte me çantën e tij në nofulla, e në çantë ishte kuleta dhe çelësat e tij, ka thënë zëdhënësi i policisë.

Pronari i çantës kishte vrapuar pas dhelprës, por kafsha ishte shumë më e shpejtë se ai. Më pas ai ka thirrur policinë të cilët e kanë gjetur çantën një kaçube, pesëdhjeta metra larg “vendit të krimit".

Dhelpra nuk kishte arritur të fus gjahun në strofull, pasi që çanta ishte më e madhe sesa vrima e saj. Kryesja e vjedhjes nuk është “arrestuar” ka precizuar zëdhënësi i policisë.


mhg mat fortit

shpresoj se do mesoj dishka ne ket forum

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Dhelpra vjedh çantën, e ndjek policia
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021