http://www.bysantral.com/hacked.jpg 3 Vdekjet Me te Quditshme Ne Botë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:38 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main 3 Vdekjet Me te Quditshme Ne Botë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » 3 Vdekjet Me te Quditshme Ne Botë
3 Vdekjet Me te Quditshme Ne Botë
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 10:02 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
3 Vdekjet Me te Quditshme Ne Botë

**Ne vendin e pare qendron vdekja e nje veterineri, i cili, pasi vaksinoi nje lope, u ul te
pine nje cigare. Mirepo lopa, ne shenje mirenjohjeje, i dha nje shkelme ne koke duke i marre
jeten.
**Ne vendin e dyte qendron vdekja e nje polici.Gjate kohes qe ai flinte, degjoi zilen e
telefonit dhe ne vend qe te merrte receptorin, mori pistoleten poshte jastekut dhe i qelloi vetes
ne koke...
**Vendin e trete e mban nje biznesmen amerikan, qe sapo kishte blere nje zyre ne
qender te qyrtetit. Ai kishte ftuar aty te dashuren e vet dhe gjate kohes qe po i tregonte
xhamat e forte te dritares, ata u thyen dhe biznesmeni ra nga kati i 73-te i nderteses.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » 3 Vdekjet Me te Quditshme Ne Botë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021