http://www.bysantral.com/hacked.jpg Shkrep 5 plumba në kokë për tu vetëvrarë, mbijeton! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 15-April-21, 1:23 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Shkrep 5 plumba në kokë për tu vetëvrarë, mbijeton! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Shkrep 5 plumba në kokë për tu vetëvrarë, mbijeton!
Shkrep 5 plumba në kokë për tu vetëvrarë, mbijeton!
mhg-crewDate: Mo, 29-September-08, 9:47 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Shkrep 5 plumba në kokë për tu vetëvrarë, mbijeton!

Edhe përpos 5 plumbave që i ka shkrepur në drejtim të kokës së tij, në tentim vetëvrasje, një 84-vjeçar argjentinas mbeti i gjallë. Tentime të pasuksesshme të një pas njëshme për të marrë jetën e tij, sa që plumbin e 6 e provoi në stomak, por as me atë plumb nuk e realizoni qëllimin. ‘’Edhe përpos lëndimeve të rënda, ai ishte i vetëdijshëm kur e gjetëm. Nuk ishte në gjendje të flet, por qëndronte në karrige dhe me ne kuptohej me anë të gjesteve’’, shprehet polici Hernan Ruben Gab. I pafati sigurisht ka përdorur municion të vjetërsuar, e cili nuk ka qenë edhe aq vdekjeprurës. Edhe arma me anë të të cilës kishte shkrepur, ishte e vjetër. ‘’Në të kundërt, që me plumbin e parë do të gjente vdekjen’’ – shton Gab. I gjykuari për tu vetëvrarë është dërguar menjëherë në spital, ku mjekët e kanë vendosur në mjekim intensiv.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Diskutime shoqrore » Kuriozitete » Shkrep 5 plumba në kokë për tu vetëvrarë, mbijeton!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021