http://www.bysantral.com/hacked.jpg ndihmë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:36 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main ndihmë - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » RRegulloja e forumit » Pytje |Kerkesa| Ndihm| Bisedime » ndihmë (doni_hack)
ndihmë
doni_hackDate: Th, 23-October-08, 0:15 AM | Message # 1
vip
Group: Users
Messages: 27
Reputation: 2
Status: Offline
nese dini pse nuk po muj me ndrru nickname te msn qysh pe shenoj apet po ma qet veq qishtu fhg gfh nese kish mujt dikush mem tregu
 
mhg-crewDate: Th, 23-October-08, 5:25 PM | Message # 2
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
eja tek www.mitro-hack.net eja dhe te ndihmjm kalo mir se ktue ma nuk po punojm eja dhe regjistrohu dhe mundesh me marr nje grad

 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » RRegulloja e forumit » Pytje |Kerkesa| Ndihm| Bisedime » ndihmë (doni_hack)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020