http://www.bysantral.com/hacked.jpg Windows ne SHqip - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 24-July-21, 7:11 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Windows ne SHqip - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Sistemi Operativ Windows » Windows ne SHqip ((((Mitrovica Hakers Grup ))))
Windows ne SHqip
mhg-crewDate: Fr, 29-August-08, 8:50 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Windows ne SHqip

Ja pra ktu eshte Windows Ne Shqip

Code:
http://www.microsoft.com/downloa....siEshte link direkt me download prej Micro$oft dhe mundeni me download edhe nqs e keni windows pirat.
Poashtu ky link punon edhe me firefox e edhe me download manager(testuar me flashget)
Ketu jane disa pamje te windows xp shqip

Code:
Emri i skedarit: LIPSetup.msi
Versioni: 1.0
Data e botimit: 2005-10-07
Gjuha:Shqip
Madhësia e shkarkimit:4.5 MBKërkesat e sistemit

Code:
* Sisteme operative të mbështetur: Windows XP; Windows XP Service Pack 2
- Sistemet e mbështetura operative: Windows XP me Paketë shërbimi (SP2)
- Versioni shqip i Windows-it XP Profesional me SP2 ose Windows-i XP Botimi i shtë***ë me SP2 duhet të jetë i instaluar në makinën tënde
- 4.63 MB nga hapësira e lirë në dispozicion për shkarkim
- Rreth 15MB nga hapësira e lirë për instalim


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Sistemi Operativ Windows » Windows ne SHqip ((((Mitrovica Hakers Grup ))))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021