http://www.bysantral.com/hacked.jpg fshi messengerin e vjeter nga Xp - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 0:00 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main fshi messengerin e vjeter nga Xp - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » fshi messengerin e vjeter nga Xp
fshi messengerin e vjeter nga Xp
mhg-crewDate: Su, 07-September-08, 12:35 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
fshi messengerin e vjeter nga Xp

Nqs dikush e ka bezdi apo i starton automatikisht messengeri i vjeter sa here qe i hapet windows XP dhe i bahen dy messengera bashke me ate te riun (Msn Messenger 7) atehere ka nje menyre (nder disa menyra) se si me e fshi krejt.
Jane vetem 3 hapa qe do i shpjegojne vete fotot.
Tek hapi i trete duhet te shkruani :
RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove dhe


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » Msn messenger » fshi messengerin e vjeter nga Xp
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020