http://www.bysantral.com/hacked.jpg Installimi i UnrealIRCD !! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:42 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Installimi i UnrealIRCD !! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » mIRC » Installimi i UnrealIRCD !!
Installimi i UnrealIRCD !!
mhg-crewDate: Sa, 30-August-08, 0:05 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
S'pari duheni me pas root dhe prej root-tit duhesh me bo adduser prej n'root dhe fillojm ..:
wget http://www1.dnwt.net/unreal/Unreal3.2.3.tar.gz
pastaj: tar zxvf Unreal3.2.3.tar.gz
rm Unreal3.2.3.tar.gz
cd Unreal3.2
./Config
dhe make
kurt bohet krejt deri ne fund ja bon
./unreal start

Dhe have good chat.. inshalla met mira e bajsh..

Veq tue e instalu osht pak si zor po msohesh me kalimin e kohes ..haha


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Chat Programe » mIRC » Installimi i UnrealIRCD !!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020