http://www.bysantral.com/hacked.jpg MIAMI HEAT MPOSHTI BOSTON-in - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 08-March-21, 4:10 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main MIAMI HEAT MPOSHTI BOSTON-in - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » MIAMI HEAT MPOSHTI BOSTON-in
MIAMI HEAT MPOSHTI BOSTON-in
mhg-crewDate: Su, 28-September-08, 4:41 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
MIAMI HEAT MPOSHTI BOSTON-in

Gjatë këtij edicioni, Miami Heat është treguar skuadra me moralin më të fortë. Për të 7-ën herë gjatë këtij edicioni, skuadra e udhëhequr nga Dwyane Wade dhe Shaq-atack, edhe pse ishte duke humbur në pjesën e parë, në atë të dytën shënoi fitore. Një gjë të tillë mbrëmë e përjetoj Boston Celtics, të cilin e mposhti me rezultat 107:104. Dwyane Wade ishte koshashënuesi më i mirë me 30 pikë të realizuara.


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Sport » Basketboll » MIAMI HEAT MPOSHTI BOSTON-in
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021