http://www.bysantral.com/hacked.jpg RRegullat e Forumit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Th, 17-June-21, 8:31 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main RRegullat e Forumit - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » RRegulloja e forumit » RRegullat e forumit » RRegullat e Forumit
RRegullat e Forumit
mhg-crewDate: Mo, 25-August-08, 4:52 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Regjistrimi ne Mhg-crew-Forum eshte free,por ju patjeter duhet qe ti bindeni rregullores tone nese doni te jeni anetar/e i Asc nese nuk ju permbaheni rregullave ju nuk keni vend ne forumin tone.

* 1. Jo ofendime apo sharje ndaj antarëve të forumi

Ndalohen rreptësisht postimet që kanë për qëllim të shajnë me fjalë ofenduese drejtpërdrejt ndonjë antarë të forumit. Shkelja e kësaj pike do sjellë si pasojë paralajmërimin për heqje e së drejtës së postimit në Forum ose në përjashtim definitiv nga Asc-Forum. Gjithashtu fjalët banale në forum janë të ndaluara.

* 2. JO CHIT - CHAT në Forum

Tek anjë tem nuk ka chit chat dhe asnjë forum. Përpos atyre temave argëtuase që janë pikërisht për këtë punë. Ndalohet edhe postimi i dyfishtë (duble-post) kjo do të thotë se nuk keni të drejt të jepni 2 pergjigjie me rradhë por nesë keni dicka për të shtuar e modifioni temën tuaj.

* 3. JO postimeve pornografike

Ndalohen postimet me përmbajtje pronografike (shkrime, foto, lidhje në faqe të tilla). Shkelja e kësaj pike do të sjelle si pasojë paralajmërim për heqjen e së drejëts së postimit në forum..

4. Temat e njejta
BASHKOHEN, TRASFEROHEN ose FSHIHEN Postimet duhet ti perkasin temës përkatëse si dhe gjithashtu temat e reja duhen ti përkasin kategorisë përkatëse. Në rast të kundërt postimi do ndryshohet ose fshihet, ose tema do të transferohet.

5. Nuk lejohen reklamat

Reklama e gjëra të paautorizuara në Asc-Forum janë rreptësisht të ndaluara. Një gjest i tillë do të rezultojë në fshirjën ose editimin e Mesazhit nga Stafi i Forumit. Për reklamim keni Rubrikën: "Faqja juaj." Gjithashtu në firmën tuaj që do ta vendosni nga Panelli i Antarit nuk keni lejimin për reklamim, dhe çdo llojë reklame do të fshihet.

6.Ndalohen te perdoren gjuhet tjera perpos Shqipes dhe Anglishtes,nese nuk e repektoni kete gje mund te ndeshkoheni me prejashtim nga forumi.

Nese nuk ju pelqejn keto rregulla ateher nuk e keni vendin ne forumin tone...

Nese keni ndonje sugjerim ose ndonje veretje mund te kontaktoni me administratorin e faqes ne kete email


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » RRegulloja e forumit » RRegullat e forumit » RRegullat e Forumit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2021