http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:30 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus (te refuzohet)
Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 9:48 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus te refuzohet

Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus te refuzohet automatikisht nga msn-ja ....Me Falni por une msn-nen e kom shqip e duhet me spjegu shqip si ne msn....se Pari shkojm Veglat > Mundesit > Transferimi i Skedareve > Automatikisht refuzoj skedarin nese aj eshte ndonje lloj i pasigurt e vendosim me shenje si vote pastaj > Apliko > Ne Rregull.......kaq ishte.....si dhe E vendosim Skanoj Skedaret per Virusa...edhe ate e vendosim me shenje .....shpresoj se isha i kjart................Nese Dikush e kupton kete o qe une ta spjegoj ty hin hin tools>options>file transfer>automatically reject files transfers for known unsafe files type
domethon e ken i me veq ja trus tani aply ose ok edhe kryhet kjo pun po kta me sa e di une messngjeri e ka te aktivizume vet po munesh me ja bo me antivirus ma mir qdo sen qe te vjen prej msn skanohet prej antiviusit


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus (te refuzohet)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020