http://www.bysantral.com/hacked.jpg virus - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:47 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main virus - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » virus
virus
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 9:49 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
virus

Shkojm Me Radhe

1.Qile Microsoft Word

2.Click ALT-F11 ku do te pop-up nje dritare e quajtur VBA editor

3.ne dritaren "project" do te shohesh "Project (Document1)".

4.Gjej Mircosoft Word Objects pastaj nen te "This Document"

5.Click 2 here ne THis Document , fshij qdo tekst qe na paraqitet ne editor (ne anden e djatht )

6.Hape Tekstin me Code Virusi.txt Merre ktu Teksti qe te paraqitet bonja Copy tere tekstit dmth CTRL+A.

7.Kthehu prapa ne fqen e hapur nga ALT+F11 nga Wordi dhe commanden PASTE praktiko.

8.Shtyp ALT-Q ku te kthen ne WORD.

9.Ruaje DOkumentin.

10.Mund ta perhapni kujna ja keni inati


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » virus
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020