http://www.bysantral.com/hacked.jpg Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:35 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen
Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:37 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen

Kur te startoni pc ju hapet kjo dhe natyrisht qe ju do te prisni derisa ajo te kryj punen e vet.
Per kete splashscreen e kam fjalen:

Dhe per te larguar kete dmth kur ta ndezni pc ju hapet menjeher Welcome dhe nese keni deshire te hjekni welcome mesazhin atehere veproni keshtu:
Hyni Start-Run-Msconfig-BOOT.INI-Dhe tek e selektoni /NOGUIBOOT -OK-Restart
Dhe u krye!


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Shpejtone Pc duke Larguar SplashScreen
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020