http://www.bysantral.com/hacked.jpg - Si te shkarkoj video nga Youtube - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 5:53 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main - Si te shkarkoj video nga Youtube - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » - Si te shkarkoj video nga Youtube
- Si te shkarkoj video nga Youtube
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:38 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
- Si te shkarkoj video nga Youtube

Aktualisht egziston një menyre e thjeshte pa patur te instaluar asnji program te posaqem per kete gje.
Ndiqni hapat me poshte qe te mesoni se si mund te shkarkohet një video klip ne kompjuterin tuaj nga Youtube.

1. Gjeje videon qe keni deshire ta shkarkoni nga youtube dhe kopjo adresen URL qe gjendet lart.

2. Shkoni tek Vixy (www.vixy.net) dhe çvendos (paste) URL-ne te videos te kutia qe ke aty, zgjidh tipin e videos qe ke deshire ta shkarkosh dhe shtyp GO.

3. Eshte i garantuar shkarkimi pas nje kohe. Shtyp ne linkun download dhe do t'ju pyes se ku deshironi ta ruani kete skedar ne kompjuterin tuaj!


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » - Si te shkarkoj video nga Youtube
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020