http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%) - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 9:39 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%) - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)
Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:40 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
kto e kom provu en kompjuter tem besoni

hin run - > sysedit.exe pastaj e shihni dritaren me emer ( c:/windows/system.ini

aty e shihni shifren [386enh]
nder kit shifer e krijoni ni rresht ri edhe e shkruni kto ( Irq14=4096 )

klikoni tona aty nalt File -> Save dilni krejt

restarto pc dhe e sheh dukshem qi punon ma mire pc dhe ma shpejt

Sevgji


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020