http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si me i hi dikujt ne PC prej msn - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Mo, 03-August-20, 6:08 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si me i hi dikujt ne PC prej msn - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si me i hi dikujt ne PC prej msn
Si me i hi dikujt ne PC prej msn
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:48 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si me i hi dikujt ne PC prej msn

Si Me i Hi Dikujt Ne Pc Prej Ne Msn!!!!
Se Pari i thuani personit qe deshironi ti hyni mbrenda ne Pc qe te shkon Kshtu:
kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon **Actions** edhe posht asaj Lexon **Request Remote Assistance** Klikon aty me klikun e majt te mausit edhe pastaj ti duhet me e boj accept edhe duhet te presish pak seconda edhe do te hapet nje dritare e vogel dhe e pret deri sa personi ta pranon, kur ai e pranon do te hapet nje Dritare e Madhe e Cila Do te Tregoje se cka ban personi Ne Pc-n e tij (e disha edhe diqka tjeter si mundesh je mar nen control Pc-n po e kam harru ) Flm Per MireKuptim Shpresoj se ju Hyn Ne Pun
__________________


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si me i hi dikujt ne PC prej msn
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020