http://www.bysantral.com/hacked.jpg Desktopin beje website ! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 9:35 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Desktopin beje website ! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Desktopin beje website !
Desktopin beje website !
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:50 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Desktopin beje website !

Quote
E hapni Notepad
dhe e shkruni:
<html>
<body>
<iframe
src ="http://www.google.com"
width="100%" height="100%">
</iframe>
</body>
</html>|
ktu ku e kum shkrujt une http://www.google.com
ju ne vend te google` e shkruni webfaqen qe deshironi ta vendoni ne desktop
tani e bani save as
dhe e shkruni emri.html
e siguroni ne html format - mos haroni!
tani shkoni properties(desktopit)
edhe hini ne browse dhe shkoni te folderi se ku e keni rujt
e selectoni, apply , pastaj ok
edhe keni me pa qe desktopi ju bohet webfaqe


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Desktopin beje website !
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020