http://www.bysantral.com/hacked.jpg Si Te Vjedhim Rrjet..!! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 10:04 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Si Te Vjedhim Rrjet..!! - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si Te Vjedhim Rrjet..!!
Si Te Vjedhim Rrjet..!!
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:57 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Si Te Vjedhim Rrjet..!!

Ktu do te ju tregoj se si te vjedhni rrjet nese e keni Mac adresss Disable ne Router ...

1) Program per scann ( Agry Ip Scanner )
Shkarko kete
http://switch.dl.sourceforge.net/sou.../ipscan221.exe

Tash qka duhet ... skenoni rrjetin Lan ( local area connection )
dhe aty do te ju shfaqen Ip te cilat jan te gjalla qe shfrytzojn rrjet
e selektoni njo me tastin e djatht ja boni show Mac adress e kopjoni ate dhe shkoni keshtu

My Network places Properties / Local area Connection Properties / Tani tek configure / Advanced / Network Adress / Vendose tick tek value..Edhe u Kry


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Si Te Vjedhim Rrjet..!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020