http://www.bysantral.com/hacked.jpg Mesohuni si te shpejtoni Mozillen - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
We, 12-August-20, 9:35 PM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Mesohuni si te shpejtoni Mozillen - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Mesohuni si te shpejtoni Mozillen
Mesohuni si te shpejtoni Mozillen
mhg-crewDate: Fr, 05-September-08, 11:58 PM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Mesohuni si te shpejtoni Mozillen

Shpejto Mozillen
Klikoni me tastin e djathte te mausit mbi shortcut-in e Firefox-it
Zjgjidheni Propertise
Pasi te hapet shkoni tek fusha target
dhe shtoni " /Prefetch:1" (ne fund te tekstit, pa e fshire taxtin praprak.
Teksti do te dukej keshtu C:\Program Files\Mozilla Firezox\firefox.exe" /Prefetch:1
Klikoni "Apply"
Klikoni "OK"


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Mesohuni si te shpejtoni Mozillen
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020