http://www.bysantral.com/hacked.jpg Kush Don Me Hi Te Najkush N pc - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum
Sa, 08-August-20, 8:46 AM
>> (( Mitrovica Hakers Grup )) <<
Welcome Antart | RSS
Main Kush Don Me Hi Te Najkush N pc - ((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum Registration Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Kush Don Me Hi Te Najkush N pc
Kush Don Me Hi Te Najkush N pc
mhg-crewDate: Sa, 06-September-08, 0:48 AM | Message # 1
Admin
Group: Te perzgjedhurit
Messages: 915
Reputation: 12
Status: Offline
Kush Don Me Hi Te Najkush N pc

Si me hy ne PC te dikujt
talluni me te tjeret ne rrjet nese i dini ip fikse
ok po kujdes se ka dhe tipa qe e marin vesh kete gje

shkoni tek linku i meposhtem
http://www.speedyshare.com/798686808.html
instaloni programin
nese mundeni

se si merni ip e kompjuterin te viktimes e beni jane punet tuaja duhet ta dini tashme

hapni programin dhe aty ku thuhet remote host shkruani ip e personit (VIKTIME)

shkruani administrator tek password ( normalisht neper internet kafe i lene pa password administratoret ) dhe lidhuni me kompjuterin tjeter
kujdes po luajtet mouse i leviz dhe personit tjete

ndoshta do ju kryen pun


 
((( Mitrovica & Kercova Hakers Grup )))) - Forum » Forumet kryesore » Turials & Mesime » Kush Don Me Hi Te Najkush N pc
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2020